Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Dom in družina

Dom in družina družinske tematike, starševstvo, otroci, stanovanja, gospodinjski nasveti ...

Orodja za teme
Staro 21.12.2006, 11:09
Nena29 Uporabnik Nena29 ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2006
Sporočila: 2
Privzeto Baby fon

Zdravo vsem!

Sama sicer še nimam otroka, imam pa 4 mesečno ljubko nečakinjo in me zanimajo vse stvari v vezi z otroci! Večkrat sem tudi varuška in uporabljamo baby fon, kadar mala spi v drugi sobi.
Moje vprašanje se nanaša na baby fon in sicer bi prosila tiste, ki ga uporabljate, za odgovor na vprašanje: Ali vam baby fon kdaj potegne tudi kakšne druge zvoke? Ko sva včeraj s sestro pred spranjem izklopili baby fon v nečakinjini posteljici, se je v drugi sobi prižgal drugi baby fon in sicer se je čul jok drugega otroka. Bilo je skoraj malo srhljivo. Ampak verjetno je pač potegnil zvok od kod drugod iz okolice. Hvala za odgovor in pozdravček!
Staro 21.12.2006, 11:34
Auslander Uporabnik Auslander ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2006
Sporočila: 13
Privzeto Re: Baby fon

Vse je mogoče
Odvisno pa je od proizvaialca in modela BabyFona!. BabyFon deluje na principu walkie talkie, in če je v bljizini še kakšen babyfon istega proizvaialca za povrh pa celo enak model je mozno, da imajo vsi enak frekvenčni pas. tako rekoc lahko vzpostavijo konferencno zvezo Pri teh babyfonih proizvajalci ne posvečajo veliko pozornosti glede "prisluskovanja" in "varnosti komunikacije" temvec jim je veliko bolj kot to, pomembno da je cena ugodna in desigen zadovoljiv ter odporen na padce itd.
Nikakor pa ne gre za nek nadnaravni pojav, nobeni duhovi niso vzpostavljal kontakta..
Staro 21.12.2006, 11:52
Nena29 Uporabnik Nena29 ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2006
Sporočila: 2

Hvala za odgovor, sicer sem totalen realist, pa mi je sestra zapaničarila in še mene malo zmešala in sem rekla bom malo prečekirala forume! Hvala in čao!
Staro 27.12.2006, 21:26
Z750 Uporabnik Z750 ni prijavljen
Veteran
Prikazne slike uporabnika/ce Z750
Član od: Mar 2005
Sporočila: 5.400

do teh težav prihaja pri baby fonih, ki delajo na frekvencah 46 - 49 MHZ in pri tistih, ki delajo okrog 70 MHZ in je prenos med sprejemnikom in oddajnikom analogen (ni kodiran). se splača odrint cca 20k sit za takega ki dela na 900 MHz.

Značke
baby, fon

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Pesem za......... temp64 Druženje 222 20.11.2008 17:46
Pesem, ki vas spominja na največjo ljubezen vašega življenja, Sharkica Glasba 134 13.03.2008 00:09
Iščem naslov pesmi,izvajalca, besedilo, note.... Madbringer Glasba 990 18.02.2008 11:35

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 09:38.