Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Slovenija

Slovenija aktualni politični dogodki v Sloveniji ...

Orodja za teme
Staro 15.01.2007, 07:43
zlato Uporabnik zlato ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce zlato
Član od: Jun 2005
Sporočila: 191
Privzeto Borut, Lojze Ali Kdo Drug Za Predsednika DrŽave

Nimam nič proti enemu, niti proti drugemu, a žal ni ne en, ne drugi primeren za predsednika države. Res govorita eden in drugi o povezovalnosti, a žal do danes razen besed nista glede povezovalnosti storila nobenega velikega dejanja.
PREDSEDNIK MORA BITI ČLOVEK, KI BO ZNAL LJUDI DEJANSKO TUDI Z SVOJIMI DEJANJI POVEZATI, NE PA DA JE VSE VEČJI PREPAD MED DESNICO IN LEVICO. Ne obremenjujte nas s preteklostjo. Mi smo generacija, ki nas zanima sedanjost in bodočnost Slovenskega naroda. Ne skrivajte se za maskami snemite jih in igrajte z odprtimi kartami, če nam želite dobro vsem, ne samo eliti.
Staro 15.01.2007, 15:44
Kajtimar Uporabnik Kajtimar ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Kajtimar
Član od: Dec 2004
Sporočila: 2.961
Privzeto Re: Borut, Lojze Ali Kdo Drug Za Predsednika DrŽave

Citat:
Objavil-a zlato
Nimam nič proti enemu, niti proti drugemu, a žal ni ne en, ne drugi primeren za predsednika države. Res govorita eden in drugi o povezovalnosti, a žal do danes razen besed nista glede povezovalnosti storila nobenega velikega dejanja.
PREDSEDNIK MORA BITI ČLOVEK, KI BO ZNAL LJUDI DEJANSKO TUDI Z SVOJIMI DEJANJI POVEZATI, NE PA DA JE VSE VEČJI PREPAD MED DESNICO IN LEVICO. Ne obremenjujte nas s preteklostjo. Mi smo generacija, ki nas zanima sedanjost in bodočnost Slovenskega naroda. Ne skrivajte se za maskami snemite jih in igrajte z odprtimi kartami, če nam želite dobro vsem, ne samo eliti.
Pa je na slovenskem političnem nemu sploh kak "združevalno" aktiven politik?

Lep večer vsem skupaj...

A. Einstein
Staro 15.01.2007, 15:48
sstane Uporabnik sstane ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce sstane
Član od: Mar 2004
Sporočila: 2.635

Citat:
Objavil-a zlato
Zlato, prepričaj ga, da potegne še en mandat
Staro 16.01.2007, 22:59
massive Uporabnik massive ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce massive
Član od: May 2003
Naslov: Stražišče
Sporočila: 868

Citat:
Objavil-a Kajtimar
Pa je na slovenskem političnem nemu sploh kak "združevalno" aktiven politik?

Lep večer vsem skupaj...
a niso pahorja vedno polna usta sodelovanja?
Staro 17.01.2007, 09:46
zlato Uporabnik zlato ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce zlato
Član od: Jun 2005
Sporočila: 191

Citat:
Objavil-a massive
a niso pahorja vedno polna usta sodelovanja?
Polna usta so ga že res, a to ni dovolj. Predsedniški kandidat pa eguist, sam je na TV PAPRIKA izjavil, da ni zaradi karjere hotel imeti otroka s Tanjo prej. Če si ni želel lastnega otroka, PA ČEPRAV JE PO SVOJIH BESEDAH IMEL VSE KAR SI JE ZAŽELEL, kako pa bo hotel kaj dobrega mojemu in vašemu otroku. Ravno tako kot župniki, ki učijo mojega in vaše otroke o družini a sami je nikoli niso imeli, ker se gredo celibat.

Nazadnje uredil zlato : 17.01.2007 ob 12:14.
Staro 17.01.2007, 10:42
bajs01 Uporabnik bajs01 ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce bajs01
Član od: Nov 2004
Sporočila: 1.085

Moje mnenje , da bi bil najboljši Dr. Bučar , ampak tukaj sta dve veliki oviri .Veliko prašanje je , če sam to hoče , še večji problem pa je , katera politična opcija hoče imeti oz. podpreti nekoga , ki zna misliti s svojo glavo in to jasno vsakemu z argumenti tudi povedati.
Staro 17.01.2007, 10:46
Knez Uporabnik Knez ni prijavljen
Mojster
Član od: May 2005
Naslov: ------
Sporočila: 4.026

Citat:
Objavil-a bajs01
Moje mnenje , da bi bil najboljši Dr. Bučar , ampak tukaj sta dve veliki oviri .Veliko prašanje je , če sam to hoče , še večji problem pa je , katera politična opcija hoče imeti oz. podpreti nekoga , ki zna misliti s svojo glavo in to jasno vsakemu z argumenti tudi povedati.
Vsa čast Bučarju, ampak jaz mislim, da rabimo koga, ki je "malo" mlajši iin manj tečen.
Staro 17.01.2007, 11:19
Uporabnik

Citat:
Objavil-a Knez
Vsa čast Bučarju, ampak jaz mislim, da rabimo koga, ki je "malo" mlajši iin manj tečen.
pa najdi enga , ki ne bo naklonjen eni ali drugi opciji in bo znal vsakemu povedati svoje , brez da bi pričakoval , da nekaj za to dobi povrnjeno.
Staro 17.01.2007, 11:22
Knez Uporabnik Knez ni prijavljen
Mojster
Član od: May 2005
Naslov: ------
Sporočila: 4.026

Citat:
Objavil-a bajs01
pa najdi enga , ki ne bo naklonjen eni ali drugi opciji in bo znal vsakemu povedati svoje , brez da bi pričakoval , da nekaj za to dobi povrnjeno.
Pahor bi lahko bil tak.Se mi zdi, da ima velike ambcije biti združevalec vseh Slovencev.
Staro 17.01.2007, 11:57
Uporabnik

Citat:
Objavil-a Knez
Pahor bi lahko bil tak.Se mi zdi, da ima velike ambcije biti združevalec vseh Slovencev.
ne vem ,ne vem ? meni se zdi , da bolj skrbi za svoj politični obstoj čim bližje skledi , pa naj bo to pri enih ali drugih . nekako premalo odločno zna . vsaj moj občutek je tak. mogoče se motim , se bom pustil presenetiti.

Značke
borut, drug, države, kdo, lojze, predsednika

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 19:39.