Nazaj   Siol.net forumi > Multimediji > Igre, konzole

Igre, konzole (vse o računalniških igricah - PC Xbox , PSP, Gamecube, ...)

Orodja za teme
Staro 03.08.2007, 13:58
chaser Uporabnik chaser ni prijavljen
Moderator
Član od: Dec 2004
Sporočila: 4.060
Privzeto Driver: Parallel Lines (PS2)

Prejle sem malce testiral dotični špil, ki je franšizo iz originalnosti ilegalnega taksištva, ponesel med povprečne klone GTA-ja. Poleg originala in dema tretjega Driverja, se nisem pretirano ubadal s celotno serijo. In kmalu sem opazil, da špil od predhodnjika sploh ni bistveno napredoval. Še več (manj, v resnici), funkcionalnost kontrol je hudo vprašljiva. Opazil sem, da če tipke X (za pospeševanje) ne držiš dovolj močno, špil tvoj pritisk enostavno ignorira in to sprejme kot zaviranje (wtf?). Okej, tako sem prišel do spoznanja, da je s tipko X špil praktično nemogoče igrati (razen, če se vam ljubi noro tišati tipko ter tako po možnosti uničit gamepad in prst ). Zaradi te nevšečnosti moram hitrost nadzorovati z desnim analogcem. Fantastično, res. Zdaj pa še o tehnični plati in štoriji. Slednja je solidno prezentirana, a ima nekaj lukenj. Predvsem mi gre v nos glavni lik, ki je naravnost patetičen. Po obnašanju frajer, glasovno pa pussy. Grafično je špil sprejemljiv in funkcionalen, zvočno malce manj, a servira nekaj zanimive glasbe. Saj bi se spustil še v igranje zunaj prevoznega sredstva, pa se bojim, da bi težko rekel kakšno pozitivno besedo o tem. Akcije zaenkrat sicer še nisem videl, a že hoja glavnega junaka, ki je skoraj na ravni kakšnega noja, te pahni v obup. Vzporednici/e je soliden špil, ki poka po šivih od kloniranja GTA-jevskih elementov in retro vožnje, ki jo je imel originalni Driver. Ni slab, je pa vse prej kot dostojno nadaljevanje, ki je pred nedavnim prišlo celo na PC. PC-jašem želim veliko sreče in upam, da vsaj tam gumb za gas deluje kot je treba.

Staro 04.08.2007, 22:34
_Es_ Uporabnik _Es_ ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce _Es_
Član od: Apr 2006
Sporočila: 218
Privzeto Re: Driver: Parallel Lines (PS2)

Jah Driver je itak legenda sam izvirnik :D

Škoda da ne dela na XPje (probal tud patche če kdo kaj ve da mu dela na XP PROSIM LEPO povedat ker obožujem Driverja)
Cause I'm already there
Staro 05.08.2007, 13:09
chaser Uporabnik chaser ni prijavljen
Moderator
Član od: Dec 2004
Sporočila: 4.060
Privzeto Re: Driver: Parallel Lines (PS2)

Amazon pravi, da bi moral delati. Kakšen error dobiš?

Značke
driver, lines, parallel, ps2

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
SiOL - Ethernet PPPoE... driver za win98 brzi_ Tehnična pomoč 4 06.12.2006 18:56

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 16:04.