Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Ljubezen in spolnost

Ljubezen in spolnost pogovori o ljubezni, spolnosti, odnosih med partnerji in stvareh, kakršnih sicer ne upate vprašati ...

Orodja za teme
Staro 03.09.2007, 20:04
MATE Uporabnik MATE ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2007
Sporočila: 1
Privzeto Zmeda

Kaj Naj Storim?
Sem PoroČena Imam Otroka, Z MoŽem Se Prav NiČ Ali Bolj Malo Razumeva.
Imam Prijatelja Že Vrsto Let In Na Koncu Sva Ugotovila Da To Ni Samo Prijatelstvo Ampak Je Tudi Velika Ljubezen. On NaČrtuje Kako Bi Živel Z Menoj In Imel Celo Otroka Z Menoj In Kako Bi Bili SreČni. Jaz Sem Zaljubjena Ampak Nevem Kaj Naj Storim. Moj MoŽ In Otrok Sta Zelo Povezana Jaz Pa RazoČarana Ker Mi Ne Nudi Kar PriČakujem Od Njega.
Kaj Naj Storim Sem Zelo Izgubljena Prosim Pomagajte
Staro 03.09.2007, 20:10
Marduk1 Uporabnik Marduk1 ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Marduk1
Član od: May 2006
Naslov: Sverige
Sporočila: 1.222
Privzeto Re: Zmeda

Jaz ti predlagam da se pogovriš z možem in začneta na novo živeti ker s tistim prijateljem verjetno ne bo nikoli nič resnega in se posvetiš možu ker bi bili ločitveni postopki verjetno zelo dragi.
Staro 04.09.2007, 02:56
kabala Uporabnik kabala ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce kabala
Član od: Feb 2006
Sporočila: 238

Je rekel možakar: Dokler je bila sosedova, je bila taaak cukrček, angelček, zdaj, ko pa je moja, pa je trikrat hujša kot moja prva.
Staro 04.09.2007, 07:00
Limml Uporabnik Limml ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Limml
Član od: Dec 2005
Sporočila: 149

Citat:
Objavil-a kabala Prikaži sporočila
Je rekel možakar: Dokler je bila sosedova, je bila taaak cukrček, angelček, zdaj, ko pa je moja, pa je trikrat hujša kot moja prva.
tole je pa še prekleto res, pa glede na to, kako je napisan post....
Staro 04.09.2007, 19:12
Mirko7 Uporabnik Mirko7 ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2005
Sporočila: 27

Citat:
Objavil-a MATE Prikaži sporočila
Kaj Naj Storim?
Imam Prijatelja Že Vrsto Let In Na Koncu Sva Ugotovila Da To Ni Samo Prijatelstvo Ampak Je Tudi Velika Ljubezen. On NaČrtuje Kako Bi Živel Z Menoj In Imel Celo Otroka Z Menoj In Kako Bi Bili SreČni. Jaz Sem Zaljubjena Ampak Nevem Kaj Naj Storim. Moj MoŽ In Otrok Sta Zelo Povezana Jaz Pa RazoČarana Ker Mi Ne Nudi Kar PriČakujem Od Njega.

]Ti si razočarana, ker tvoj mož ne nudi kar pričakuješ od njega]]A misliš, da ti bo on rešil probleme? Veliko v vezi misli, da jim bo partner reševal probleme ali nudil kaj pričakuje od partnerja?Lahko pa ti rešiš situacijo tako, da naredita eno vajo. Na list papirja napišita kaj vaju moti pri vaju oziroma partnerju ali kako si zamišlata partnerstvo. Nato si liste izmenjata. V vsakem partnerskem razmerju je namreč moteče to, da imata oba partnerja različne zamisli o tem razmerju... S takšno vajo si torej lahko zelo pomagata, da se seznanita z zamislimi, ki jih imata glede svojega razmerja. Če pa so težave že prevelike in da se ne bo dalo iz tega razmerja kaj dosti narediti, je pa bolje, da se po mirni poti razideta oz. ločita, ker to je dobro za tvojega otroka, tebe in moža, da ne bi bilo preveč trplenja. Vsekakor pa po ločitvi ne pripopročam takojšnjega drvenja v novo resno zvezo. Ločitev vedno zahteva počitek, premislek in iskreno samoanalizo.
Staro 04.09.2007, 20:02
La-di-da Uporabnik La-di-da ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce La-di-da
Član od: Jul 2006
Sporočila: 152

Tudi s tipko Shift nista najbolj usklajena.

Tebe neki moti na možu, moža na teb, ker je to prevelik problem za rešvat se je najlažje zaljubit v drugega.
Staro 04.09.2007, 20:20
Čarovnica Uporabnik Čarovnica ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 9

Mogoče nasvet ne preko foruma ampak zakonskega psihologa
Staro 05.09.2007, 14:43
KissMe Uporabnik KissMe ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce KissMe
Član od: Jul 2007
Sporočila: 2.663

Resno moraš razmislit in se pogovorit z možem, da ti ne bo kasneje žal. Se kar strinjam z Mirkom glede tiste "vaje", ker mogoče boš v razmerju s prijateljem ugotovila da te motijo iste stvari kot so te pri možu, torej problem ni v drugi strani.

Če pa ugotoviš, da v zakonu res ne moreš biti zadovoljna, pa po mojem boljše, če čimprej greš. Življenje je prekratko...
Staro 05.09.2007, 17:12
lila5 Uporabnik lila5 ni prijavljen
Mojster
Član od: Jun 2001
Sporočila: 3.935

Citat:
Objavil-a MATE Prikaži sporočila
Kaj Naj Storim?
A sta bila vrsto let prijatelja v pravem pomenu besede ali sta pa bila vrsto let prijatelja med rjuhami?
Staro 25.09.2007, 10:40
kobilica Uporabnik kobilica ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce kobilica
Sporočila: 91
Thumbs down Zmeda

Pogovori se s z možem, povej mu kaj pričakuješ od njega. Mogoče ima tudi on kakšne pripombe nad razmerjem. Poskušajta, potrudita se, je le oče tvojih otrok. Še vedno lahko greš... naj odloči srce. Če to ne gre ti dam nasvet. Sicer je malce smešen, ampak meni je večkrat pomagal.
List papirja, napiši si negativne in pozitivne stvari moža in prijatelja... poglej, kateremu kaže bolje...
V prvi vrsti pa pogovor z možem, kakšen svetovalec ali kaj.... poskusi....

Značke
zmeda

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
EPG je ena sama zmeda eduardo SiOL TV 19 29.12.2007 10:06

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 04:21.