Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Šport

Šport aktualni športni dogodki...

Orodja za teme
Staro 27.11.2007, 17:03
D' Andre Uporabnik D' Andre ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Dec 2005
Sporočila: 677
Privzeto Največji slovenski športni uspehi / neuspehi

Kaj so za vas največji slovenski športni uspehi? Kdaj ste najbolj navijali, se najbolj veselili, čutili največ patriotizma? Obenem povejte še, kdaj ob katerem debaklu ste bili najbolj poparjeni. Če izvzamem Cerarja in Štuklja, bi rekel da je najboljši športnik sodobne Slovenije Iztok Čop in njegovo zlato v dvojcu iz Sydneya (s Špikom seveda). Za največji poraz pa štejem ženski olimpijski super G v Lillehammerju 1994, ko bi naše lahko pobrale cel komplet medalj (Dovžan - 0.44, Pretnar - 0.34, Koren -0.07 na zadnjem vmesnem cajtu), vendar je zlato odnesla Američanka Diann Roffe. Take prilike Slovenija ne bo več imela.
Staro 27.11.2007, 17:36
Marduk1 Uporabnik Marduk1 ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Marduk1
Član od: May 2006
Naslov: Sverige
Sporočila: 1.222
Privzeto Re: Največji slovenski športni uspehi / neuspehi

Najbolj sem navijal ko je Celje Pivovarna Laško igrala v finalu lige prvakov v flensburgu in sm skor glasilke zgubu, pa tudi takrat ko je Slovenija igrala tekmo proti Romuniji v kvalifikacijah za svetovno prvenstvo. Drugače je pa preveč takih trenutkov za katere bi lahko dejal da je ravno ta največji. Vsak je pač zase velik.
Za največji poraz pa nisem opredeljen
Staro 27.11.2007, 20:44
Hallenbeck Uporabnik Hallenbeck ni prijavljen
Novinec
Član od: Apr 2007
Sporočila: 24

Individualnih uspehov je bilo ogromno. Od ekipnih pa...
Največji uspeh je bil, ko so Celjani postali evropski prvaki v rokometu. Takoj za tem bi lahko bila Olimpija na final fouru v Rimu, ali pa ko je osvojila evropski pokal proti Taugresu. NK Maribor v ligi prvakov, jap, to je bil užitek.
Največji reprezentančni uspehi so seveda udeležba na EURO2000 in SP2002. Rokometaši so takoj zraven s srebrno medaljo iz evropskega prvenstva 2004 in peto mesto proti Hrvatom na evropskem 2000.
Največji neuspeh je pa naša košarkarska reprezentanca na vseh EP in tistem enem SP. Brez konkurence.
Staro 29.11.2007, 14:55
D' Andre Uporabnik D' Andre ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Dec 2005
Sporočila: 677

Dodal bi še tale basket Slovenija - Grčija na zadnjem EP, pa uno famozno fuzbal tekmo Slovenija - Jugoslavija na EP 2000. Tisti remi je skelel lih tok k poraz. Sem mnenja, da tekme s 3 goli prednosti ne moreš in ne smeš izgubiti, pa če je na drugi strani Brazilija. Fotr mi je govoril o eni tekmi iz 70-ih, ko je Juga v polfinalu SP v basketu vodila 9 pik proti SZ minuto pred koncem, no Sovjeti so zadeli tri trojke, v podaljšku pa so Jugosi čist popušili, SZ pa je v finalu zmagala. Eh, nacionalne travme...
Staro 03.12.2007, 06:41
UrbyBiser Uporabnik UrbyBiser ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Jan 2004
Sporočila: 676

Uspehi
Maja Vidmar letošnja šesta zaporedna zmaga v svetovnem pokalu (prva ki ji je to uspelo) in posledična zmaga svetovnega svetovnega pokala.
Rezultati Osovnikarja,
Jure Robič
Zlati cepin Marku Prezlju in Borisu Lorenčiču za novo smer v stebru Chomolharija v Tibetu.
Čop Špik hm.... kaj naj rečem vse zmage pa druga mesta.....
Pegan in Petkovšek....
Petra Majdič

Neuspehi?
Sovenski nogomet
smučarija razen redkih izjem

Načeloma mamo v sloveniji zelo dobre športnike.... razen v tistih panogah ki se nažalost najbolje financirajo :D
Staro 03.12.2007, 14:52
ježek Uporabnik ježek ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce ježek
Član od: Jun 2005
Naslov: ježev brlog 10
Sporočila: 3.374

hum... največji uspeh.....
med zimskimi športi k je petrka 2x zmagu svetovn pokal pa zmaga jermana
drgac pa celje z zmago v LP

neuspehi pa
pr zimskih športih grašičena na OI 98 se mi zdi?
drgac pa poraz na EP v košarki 2007 proti grkom

špika čopa vidmarjeve pa ostalih k so nevemkašni svetovni prvaki v balinanju pa lih ne štejem pod uspehe ker niso lih prvorazredni športi in pač se da pač laži pridt na vrh kot pa kje drugje... pa sj ne da jih ne spoštujem ker itak so carji...
Staro 03.12.2007, 15:22
SuperPig Uporabnik SuperPig ni prijavljen
Obsedenec
Prikazne slike uporabnika/ce SuperPig
Član od: Oct 2003
Sporočila: 17.327

Citat:
Fotr mi je govoril o eni tekmi iz 70-ih, ko je Juga v polfinalu SP v basketu vodila 9 pik proti SZ minuto pred koncem, no Sovjeti so zadeli tri trojke, v podaljšku pa so Jugosi čist popušili, SZ pa je v finalu zmagala. Eh, nacionalne travme...
To je bilo v 80 letih, če se ne motim leta 85 ali pa celo 87
poglej si zadnjo minuto
http://www.youtube.com/watch?v=wLOgEPheOKs

Nazadnje uredil SuperPig : 03.12.2007 ob 15:24.
Staro 03.12.2007, 21:55
UrbyBiser Uporabnik UrbyBiser ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Jan 2004
Sporočila: 676

Citat:
Objavil-a ježek Prikaži sporočila
hum... največji uspeh.....
med zimskimi športi k je petrka 2x zmagu svetovn pokal pa zmaga jermana
drgac pa celje z zmago v LP

neuspehi pa
pr zimskih športih grašičena na OI 98 se mi zdi?
drgac pa poraz na EP v košarki 2007 proti grkom

špika čopa vidmarjeve pa ostalih k so nevemkašni svetovni prvaki v balinanju pa lih ne štejem pod uspehe ker niso lih prvorazredni športi in pač se da pač laži pridt na vrh kot pa kje drugje... pa sj ne da jih ne spoštujem ker itak so carji...
stari... če je v sloveniji nekaj nepoznano,,,,, zo ne pomeni da je nepoznano zunaj slovenije.....
seveda ne poznaš chrisa sharme ki je zelo velika zvezda ne samo med pelzalci.
po tvojem so tudi srfanje in podobni športi nepomembni.....

ampak glavno da mamo fuzbalere..... pa košarkaše....

za prave športnike v sloveniji se itak nihče ne zmeni... so pa cenjeni izven slovenije recimo čopu najbolj zamerim da ni šel za norveško tekmovat... nevem zakaj je ostal pa predstavlja tak bebast narod ki ceni samo šiptare v slovenski nogometni ligi......
Staro 03.12.2007, 23:58
VrtniPolž Uporabnik VrtniPolž ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce VrtniPolž
Član od: Feb 2006
Naslov: /
Sporočila: 263

Citat:
Objavil-a SuperPig Prikaži sporočila
To je bilo v 80 letih, če se ne motim leta 85 ali pa celo 87
poglej si zadnjo minuto
http://www.youtube.com/watch?v=wLOgEPheOKs
Kako je ime komentatorju? Še vedno pripravlja reportaže na HRT za kake obskurne športe ala ritmična gimnastika...
Staro 07.12.2007, 10:57
ježek Uporabnik ježek ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce ježek
Član od: Jun 2005
Naslov: ježev brlog 10
Sporočila: 3.374

Citat:
Objavil-a UrbyBiser Prikaži sporočila
stari... če je v sloveniji nekaj nepoznano,,,,, zo ne pomeni da je nepoznano zunaj slovenije.....
seveda ne poznaš chrisa sharme ki je zelo velika zvezda ne samo med pelzalci.
po tvojem so tudi srfanje in podobni športi nepomembni.....

ampak glavno da mamo fuzbalere..... pa košarkaše....

za prave športnike v sloveniji se itak nihče ne zmeni... so pa cenjeni izven slovenije recimo čopu najbolj zamerim da ni šel za norveško tekmovat... nevem zakaj je ostal pa predstavlja tak bebast narod ki ceni samo šiptare v slovenski nogometni ligi......
nism reku da so športi nepomembni.... sam niso tak popularni v vseh džavah kot nekateri drugi športi.. zato je v tistih športih zaradi manjše konkurence lazžje uspeti... sj je to velik uspeh če zmagaš... sam če pa en jerman zmaga smuk za svetovni pokal je pa to sigurno večji dosežek k premaga vse tiste avstrijce pa nwm koga še...

v glavnem hotu sm povedat da mi pač več šteje zmaga nekega slovenca v bolj priznanem svetovnem športu ko pa če je en 10xni svetovni prvak v balinanju...

sicer pa fuzbala ne maram in vam oblubm vsm ki ga tut ne marate pa tut tistim k ga mate najraj...
da KO bom jst precednik države... fuzbala v sloveniji nebo več.. nebo več nobene slovenske lige, pokala al karkol... nebo več reprezntance... nebo več "stadionou" (k jih zdej itak tut ni sam ok...)... nebo več nogometne opreme, žog, česarkoli...
za igranje nogometa bo velika kazn...
nebo več prenosov tekm vse programe bom zatemniu... če bo kdo na šverc gledu bo tut velika kazn...

rezultat bo nevrjetn.. nikjer več nobenga kretenskga fuzbala na tv da pol ni moe najljubše oddaje na vrtu(vsi vemo kaka je ta oddaja ampak od fuzbala je pa 10x bol zanimiva).. slovenci se ne bomo več sekiral zarad neuspehov... pa še tisti ki predstavlajo večino slovenskega fuzbala in njihovi sonarodnjaki bodo odšli tja od koder so pršli ker jim brez fuzbala kot kaže ne gre žvet...

smrt fuzbalu svoboda narodu

tista sredstva ki jih pa folk do zdj vlaga v fuzbal bodo pa šla v motoGP pa bomo mel svojo pisto pa GP gor usak let. to bo neki za gledalce, ne pa dist dougučasn fuzbal... pa mogoč se bo še kšn potencjaln voznik najdu.... pa mam občutk da ne sam edn...

Značke
največji, neuspehi, slovenski, športni, uspehi

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 21:47.