Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 08.01.2008, 16:09
videokemik Uporabnik videokemik ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2007
Sporočila: 54
Privzeto Problemi s Siol telefonijo

Zadnj čase se mi kar pogosto dogaja, da me nobeden ne more priklicati na telefon. Mogoče je ta stvar še bolj pogosta kakor jaz opazim, ampak ne morem stalno preverjati, razen če me kdo preko mobilnega telefona na to opozori. Sem tudi večkrat klical na tehnično pomoč, vendar se včasih zadeva normalizira preden dobim zvezo na 080. Po navadi tam ne vidijo nobene napake, razen v par primerih so mi svetovali reset modema in je začuda pomagalo . Problem je, ker sam nikoli ne opazim napake, dokler me drugi ne opozorijo. Druga stvar je ta, da imam dva telefona in drugega ima starejša ženska in nujno potrebuje brezhiben telefon, ne more pa tudi sama resetirat modem.

Sem pa opazil, da ima ker nekaj naročnikov v moji okolici podobne probleme in ne samo z naše centrale.

Ima še kdo tu takšne probleme in naj mi prosim kdo od tehnične pomoči svetuje, kaj naj naredim, ker če se bo to nadaljevalo, bom primoran odpovedati Trio paket in preiti nazaj na klasično telefonijo, pa čeprav sem z televizijo (2TV) in internetom zelo zadovoljen.
Odgovorite s citatom
Staro 08.01.2008, 17:25
PChott Uporabnik PChott ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2007
Sporočila: 34
Privzeto Re: Problemi z Siol telefonijo

Pri meni je tudi problem z dosegljivostjo, vendar ni telefon tako kritičnega pomena, da bi začel raziskovat in se prepirat o tem zakaj ne dela.

Tko da nisi edini s takimi problemi
Odgovorite s citatom
Staro 08.01.2008, 18:46
Novinec

Citat:
Objavil-a PChott Prikaži sporočila
Pri meni je tudi problem z dosegljivostjo, vendar ni telefon tako kritičnega pomena, da bi začel raziskovat in se prepirat o tem zakaj ne dela.
Nimam namena se prepirati, vendar bi pa rad razčistil to zadevo. Mogoče tebi ni tako kritičnega pomena, marsikateremu pa je telefon na prvem mestu, da ne rečem celo življenskega pomena, še posebej starejšim ljudem in nekaj mi pravi, da ti to nisi.
Odgovorite s citatom
Staro 08.01.2008, 19:13
koletnik Uporabnik koletnik ni prijavljen
Novinec
Član od: Jul 2007
Sporočila: 3

Težave z siol telefoni imam tudi jaz naenkrat obmolknita ( imam dve številki)včasih pomaga resetiranje modema večkrat pa moram poklicati siol,kar pa je prava mora saj jih večinoma ni mogoče poklicati.
Resno razmišljam da bom presedlal na drugega ponudnika.
Odgovorite s citatom
Staro 08.01.2008, 19:55
XORO Uporabnik XORO ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce XORO
Član od: Jun 2007
Sporočila: 111

Citat:
Objavil-a videokemik Prikaži sporočila
Zadnj čase se mi kar pogosto dogaja, da me nobeden ne more priklicati na telefon. Mogoče je ta stvar še bolj pogosta kakor jaz opazim, ampak ne morem stalno preverjati, razen če me kdo preko mobilnega telefona na to opozori. Sem tudi večkrat klical na tehnično pomoč, vendar se včasih zadeva normalizira preden dobim zvezo na 080. Po navadi tam ne vidijo nobene napake, razen v par primerih so mi svetovali reset modema in je začuda pomagalo . Problem je, ker sam nikoli ne opazim napake, dokler me drugi ne opozorijo. Druga stvar je ta, da imam dva telefona in drugega ima starejša ženska in nujno potrebuje brezhiben telefon, ne more pa tudi sama resetirat modem.

Sem pa opazil, da ima ker nekaj naročnikov v moji okolici podobne probleme in ne samo z naše centrale.

Ima še kdo tu takšne probleme in naj mi prosim kdo od tehnične pomoči svetuje, kaj naj naredim, ker če se bo to nadaljevalo, bom primoran odpovedati Trio paket in preiti nazaj na klasično telefonijo, pa čeprav sem z televizijo (2TV) in internetom zelo zadovoljen.
Ce imas modem Sagem Fast....prosi za Sinope 568+
Staro 08.01.2008, 21:27
Novinec

Imam Sinope 568+
Odgovorite s citatom
Staro 09.01.2008, 21:07
miran74 Uporabnik miran74 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Sep 2006
Sporočila: 141

Citat:
Objavil-a videokemik Prikaži sporočila
Imam Sinope 568+
Verjetno ko telefon ne dela če dvigneš slušalko ni signala slišiš samo šum jaz sem imel tudi to težavo da sem moral večkrat na dan resetirat modem da je telefon delal pa so mi to porihtali.
Saj ni nič drugega nekdo na telekomu bi pač moral premakniti rit in nastaviti profil na centrali za tvoj port tako da bi zadeva delala saj se da telekomci pa pač delajo po liniji najmanšega odpora
Odgovorite s citatom
Staro 10.01.2008, 07:11
XORO Uporabnik XORO ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce XORO
Sporočila: 111

videokemik...verjetno najbolse da posles URBANU080 PM z tvojim uporabniskim imenom...in opisom kaj se ti dogaja...

LP
Staro 10.01.2008, 09:17
Deflektor Uporabnik Deflektor ni prijavljen
Uporabnik
Sporočila: 580
Privzeto Re: Problemi s Siol telefonijo

Zakaj telefon že kar nekaj dni vztrajno prekinja, se to dogaja večim? Modem je Sinope, priklopljen na ip-ban, doslej je delalo dobro od takrat ko so me z bana priklopili na ip-ban.
Odgovorite s citatom
Staro 10.01.2008, 20:37
Lady Uporabnik Lady ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2008
Sporočila: 3
Privzeto Re: Problemi s Siol telefonijo

Živio!
Danes smo poslali prijavo za paket duo telefonija + internet.Sedaj me resno skrbi če smo se odločili prav saj ne želimo imeti težav z povezavo vse skupaj nujno potrebujemo in vsak izpad lahko prinese težave.Ali bi bil boljši T2?
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
problemi, siol, telefonijo

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Kakšen prenosni telefon vzeti za siol telefonijo? SimpleFix O storitvah 4 16.01.2008 12:15
Siol internet in siol paketi - dodatna vprašanja pred nakupom randius O storitvah 4 28.11.2007 00:05
Problemi s SiOL TV že 4 dni! observer SiOL TV 3 04.09.2007 15:24

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 11:45.