Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Ljubezen in spolnost

Ljubezen in spolnost pogovori o ljubezni, spolnosti, odnosih med partnerji in stvareh, kakršnih sicer ne upate vprašati ...

Orodja za teme
Staro 03.04.2009, 23:46
PeroF Uporabnik PeroF ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2009
Sporočila: 29
Privzeto ljubica

Zdaj sem ravno v tistih letih ko postane aktualno ponovno osmisliti emocionalno in spolno življenje. Kot večina moških sem se tudi jaz odločil, da si umislim ljubico. Žene seveda ne bo nič vedela, kot ne ve večina žensk.

Malo sem že naveličan istih poz, pa njenih migren, ko meni stoji. Ali pa njenih menstruacij (zadnjič sem ji rekel naj mi jo pokaže, da vidim, če me sam ne za***ava) , pa dosti imam njenega ksihta, ki ga vidim ko se zjutraj zbudim in njene krompirjeve juhe. Ne da se mi več tako živet, saj me razumete kajneda?

V glavnem imam že eno žensko (sodelavko), ki ga bo slej ko prej fasala. Ampak tukaj nastopi en problem in prosim, da mi pomagate rešiti ta precep. Ta ljubica je precej nesposobna na šihtu, kar mene samo po sebi čisto nič ne moti. Meni je važno samo, da dobim regres in da lahko še naprej kdaj vzamem kej sredstev iz službe za svoje privatne potrebe. No, da ne bom dolgovezil. Ta ženska pa je malo obsedena s svojim poslanstvom in se ji zelo gre, da bi bila na šihtu spoštovana in cenjnena in ne vem kaj še vse... Ampak to ni in nikoli ne bo...

Ker pa sem jaz človek, ki da veliko na odkrit odnos, pa sedaj ne vem kako ji naj povem, da ona ni tako cenjena kot misli da je. Oziroma da sploh ni cenjnena. Sem že razmišljal, da ji ne bi povedal, ampak bi s tem trpela moja vest, hkrati pa si ne morem predstavljat, da bi gradil vezo, ki bi temeljila na laži in sprenevedanju.

Obupno help!
Staro 04.04.2009, 09:39
Babi2 Uporabnik Babi2 ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Babi2
Član od: Dec 2007
Naslov: Gorenjska
Sporočila: 555
Privzeto Re: ljubica

Heh, eni se pa res ne naveličajo ... Spet ena provokacij, na katero bo zagnano odgovarjalo lepo število forumašev
Staro 04.04.2009, 09:43
biba Uporabnik biba ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce biba
Član od: Nov 2004
Sporočila: 4.353

Citat:
Objavil-a Babi2 Prikaži sporočila
Heh, eni se pa res ne naveličajo ... Spet ena provokacij, na katero bo zagnano odgovarjalo lepo število forumašev

...in spet en star forumaš z novim nikom,..

..tako pač je to na tem forumu
Staro 04.04.2009, 16:00
samozavesten Uporabnik samozavesten ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce samozavesten
Član od: Oct 2008
Naslov: stajerska
Sporočila: 13
Thumbs up Re: ljubica

pero,ti si car.pa kaj bi ljubici govoril stvari ki jih ne zeli slisati.saj ves da je zenska sama zase najbolj pametna.ampak samo zase.
Staro 04.04.2009, 18:08
mrjerry Uporabnik mrjerry ni prijavljen
Pacijent
Prikazne slike uporabnika/ce mrjerry
Član od: Aug 2003
Sporočila: 28.321

Citat:
Objavil-a PeroF Prikaži sporočila
Zdaj sem ravno v tistih letih ko postane aktualno ponovno osmisliti emocionalno in spolno življenje. Kot večina moških sem se tudi jaz odločil, da si umislim ljubico. Žene seveda ne bo nič vedela, kot ne ve večina žensk.

Malo sem že naveličan istih poz, pa njenih migren, ko meni stoji. Ali pa njenih menstruacij (zadnjič sem ji rekel naj mi jo pokaže, da vidim, če me sam ne za***ava) , pa dosti imam njenega ksihta, ki ga vidim ko se zjutraj zbudim in njene krompirjeve juhe. Ne da se mi več tako živet, saj me razumete kajneda?

V glavnem imam že eno žensko (sodelavko), ki ga bo slej ko prej fasala. Ampak tukaj nastopi en problem in prosim, da mi pomagate rešiti ta precep. Ta ljubica je precej nesposobna na šihtu, kar mene samo po sebi čisto nič ne moti. Meni je važno samo, da dobim regres in da lahko še naprej kdaj vzamem kej sredstev iz službe za svoje privatne potrebe. No, da ne bom dolgovezil. Ta ženska pa je malo obsedena s svojim poslanstvom in se ji zelo gre, da bi bila na šihtu spoštovana in cenjnena in ne vem kaj še vse... Ampak to ni in nikoli ne bo...

Ker pa sem jaz človek, ki da veliko na odkrit odnos, pa sedaj ne vem kako ji naj povem, da ona ni tako cenjena kot misli da je. Oziroma da sploh ni cenjnena. Sem že razmišljal, da ji ne bi povedal, ampak bi s tem trpela moja vest, hkrati pa si ne morem predstavljat, da bi gradil vezo, ki bi temeljila na laži in sprenevedanju.

Obupno help!
Stari čestitam, en boljših uvodnih postov
Staro 05.04.2009, 09:47
francek11 Uporabnik francek11 ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2008
Sporočila: 1

kaj še čakaš brž skoči če ti da
Staro 05.04.2009, 10:07
KissMe Uporabnik KissMe ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce KissMe
Član od: Jul 2007
Sporočila: 2.663

Ne obremenjuj se s tem, da ona ni tako cenjena kot misli-glede na to, da ti je vseeno za čustva drugih, ne vem zakaj ti ravno ta sodelavka dela take preglavice
Res ne vem kaj čakaš, naj ga faše, sigurno se bo boljš počutila
Staro 06.04.2009, 20:38
snežko Uporabnik snežko ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce snežko
Član od: Jul 2003
Sporočila: 3.531
Smile Re: ljubica

qrc - bod iskren, al pa mej lubico. oboje ne gre. dilema, ko za šekspirja...izberi...
Staro 07.04.2009, 09:20
legenda Uporabnik legenda ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce legenda
Član od: Jun 2006
Sporočila: 850

Perof
Če je s teboj da si pridobi "sloves" vprašaj se če je še s kom tak blizu....
Staro 07.04.2009, 16:04
Lencka Uporabnik Lencka ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Lencka
Član od: Nov 2006
Sporočila: 2.780

pero, pa si ti ziher, da ga ona sploh noče od tebe fasat?

Značke
ljubica

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 05:42.