Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Dom in družina

Dom in družina družinske tematike, starševstvo, otroci, stanovanja, gospodinjski nasveti ...

Orodja za teme
Staro 24.04.2009, 14:47
missangel Uporabnik missangel ni prijavljen
Novinec
Član od: Apr 2009
Sporočila: 1
Privzeto OPOZORILO pred obrtnikom

Pozdrav vsem skupaj,

rada bi vas opozorila pred obrtnikom Markom Travnikom, Jacht dom servis s.p. Moji babici je prenavljal spalnico (tla, pohistvo ...). Ko je bila doma sama z njim, jo je preprical, da mu placa vse vnaprej (do takrat je bila narejena cetrtina dogovorjenega).In kot je sama pri svojih 70-ih postena, mu je dala denar. Isti dan je odpeljal njeno posteljo (saj je bilo dogovorjeno, da bo eno stranico popravil, ne vem sicer zakaj je za to odpeljal celo postelji, ampak to je naredil). Po tistem ga nismo nikoli vec videli. Vzel je denar, posteljo in nikoli vec prisel, niti se ne javlja na telefon, saj je ves cas izklopljen. Podjetje, kjer je imel registriran s.p. pa je preseljeno. Babica je tako ostala brez denarja, svoje postelje in s spalnico v popolnem razsulu. Da ne omenjam, kaksno ima penzijo ... Za prenovo je "sparala" res res dolgo, sedaj pa ostala abrez vsega. Groza!!!! Prosim bodite pozorni, da se vam ne pripeti, kaj podobnega in ne boste prezivljali, takih travm kot jih ona sedaj, saj cisto vsak dan razmislja, kako je ostala brez res tezko prisparanega denarja in spala pri meni (vnukinji) dokler ji nisem jaz uspela kupiti za prvo silo vsaj novo posteljo.
Staro 24.04.2009, 16:23
User Uporabnik User ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce User
Član od: Mar 2009
Sporočila: 128
Privzeto Re: OPOZORILO pred obrtnikom

Citat:
Objavil-a missangel Prikaži sporočila
Pozdrav vsem skupaj,

rada bi vas opozorila pred obrtnikom Markom Travnikom, Jacht dom servis s.p. Moji babici je prenavljal spalnico (tla, pohistvo ...). Ko je bila doma sama z njim, jo je preprical, da mu placa vse vnaprej (do takrat je bila narejena cetrtina dogovorjenega).In kot je sama pri svojih 70-ih postena, mu je dala denar. Isti dan je odpeljal njeno posteljo (saj je bilo dogovorjeno, da bo eno stranico popravil, ne vem sicer zakaj je za to odpeljal celo postelji, ampak to je naredil). Po tistem ga nismo nikoli vec videli. Vzel je denar, posteljo in nikoli vec prisel, niti se ne javlja na telefon, saj je ves cas izklopljen. Podjetje, kjer je imel registriran s.p. pa je preseljeno. Babica je tako ostala brez denarja, svoje postelje in s spalnico v popolnem razsulu. Da ne omenjam, kaksno ima penzijo ... Za prenovo je "sparala" res res dolgo, sedaj pa ostala abrez vsega. Groza!!!! Prosim bodite pozorni, da se vam ne pripeti, kaj podobnega in ne boste prezivljali, takih travm kot jih ona sedaj, saj cisto vsak dan razmislja, kako je ostala brez res tezko prisparanega denarja in spala pri meni (vnukinji) dokler ji nisem jaz uspela kupiti za prvo silo vsaj novo posteljo.
hvala za opozorilo!

sam sm sicer mnenja da k je zadne cajte tolk golfij po slo, da je že čas da folk začne delat po principu naredi si sam al pa pros žlahto/frende/znance k jih poznaš za pomoč.
Staro 24.04.2009, 18:52
Babi2 Uporabnik Babi2 ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Babi2
Član od: Dec 2007
Naslov: Gorenjska
Sporočila: 555

Upam, da ste zadevo tudi kam prijavili, ne le napisali opozorilo na forum!
Staro 24.04.2009, 19:23
nattka Uporabnik nattka ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce nattka
Član od: Sep 2004
Sporočila: 1.329

se pridružujem mnenju babi2 ... zadevo prijaviti na policijo čimprej ...
Staro 25.04.2009, 23:22
Vsemogočni Uporabnik Vsemogočni ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Vsemogočni
Član od: Dec 2005
Naslov: v Kranju
Sporočila: 3.139

http://www.bizi.si/podjetje/o-podjet...4douVVQqRcY%3d

http://najdihitro.si/listing.php?id=164965

Več kot dovolj podatkov za prijavo.

Poiskat, nagont in privezat s ketno dokler dela ne dokonča.
Mogoče pa samo stranico brusi in barva pa ke je stalno dež, se slabo suši.
Staro 14.05.2009, 13:08
Siolkica Uporabnik Siolkica ni prijavljen
Novinec
Član od: May 2009
Sporočila: 5

Ah nč ga preganjat, da ti dokonča, kar celoten denar naj vrne! Dvomim sicer, da se vam ga splača tožit, ampak vsekakor ga prijavit!

Boga tvoja babi - jz bi znorela, da bi moji to naredu. Sama bi ga šla iskat!

Značke
obrtnikom, opozorilo

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
prodam, oddam, podarim, izgubil se je ... oglasi za domače živalice Goody Živalski svet 306 28.11.2014 19:32
SiOL TV in opozorilo na tv-ju m.i.h.a Tehnična pomoč 2 13.05.2007 00:11
Opozorilo!!! Faust Ljubezen in spolnost 0 03.10.2006 06:43

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 03:49.