Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 18.04.2013, 10:55
MIKO Uporabnik MIKO ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce MIKO
Član od: Jun 2008
Sporočila: 638
Thumbs down Saj ni res...pa je

16.04.2013 smo spremenili paket v top trio mini hbo. Točno to smo hoteli kar je programska shema ponujala. Od hbo, do pop brio...pa še nekateri gledljivi programi.
Danes prižgem tv...ni pop brio. Punca reče, da še nekaj druga manjka.
Grem gledat na servisne strani, če je kdo menjal programe. Iščem pop brio...ga ni. Konaktiram siol pa povem da mi izginjajo programi....
ODGOVOR:
JAZ:če sem pa ga imel do sedaj. kdaj ste to spremenili?
080 1000: pred kratkim
080 1000: to je vse na novo

Torej, jaz naročim paket mini hbo, imam shemo, ki jo hočem, čez 2 dni mi pa spremenijo samovoljno shemo. Če želim imeti tiste programe, pa moram vzeti drugo shemo in seveda dooplačat. Seveda, nazaj na prejšnji paket pa ne morem. Mislim, kaj naj zdaj?
Sem vedel da vse to smrdi. Tako tudi da je digitalni dostop vključen v mini hbo so zatrdili ageti na 080. Na srečo imam to posneto(kot tudi oni), tako da mislim, da še bo tu precej vroče krvi.

Tako se pa ne pustim nategnit.
Staro 18.04.2013, 12:24
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.071
Privzeto Re: Saj ni res...pa je

Citat:
Objavil-a MIKO Prikaži sporočila
16.04.2013 smo spremenili paket v top trio mini hbo. Točno to smo hoteli kar je programska shema ponujala. Od hbo, do pop brio...pa še nekateri gledljivi programi.
Danes prižgem tv...ni pop brio. Punca reče, da še nekaj druga manjka.
Grem gledat na servisne strani, če je kdo menjal programe. Iščem pop brio...ga ni. Konaktiram siol pa povem da mi izginjajo programi....
ODGOVOR:
JAZ:če sem pa ga imel do sedaj. kdaj ste to spremenili?
080 1000: pred kratkim
080 1000: to je vse na novo

Torej, jaz naročim paket mini hbo, imam shemo, ki jo hočem, čez 2 dni mi pa spremenijo samovoljno shemo. Če želim imeti tiste programe, pa moram vzeti drugo shemo in seveda dooplačat. Seveda, nazaj na prejšnji paket pa ne morem. Mislim, kaj naj zdaj?
Sem vedel da vse to smrdi. Tako tudi da je digitalni dostop vključen v mini hbo so zatrdili ageti na 080. Na srečo imam to posneto(kot tudi oni), tako da mislim, da še bo tu precej vroče krvi.

Tako se pa ne pustim nategnit.
Tule si se sam malo zafrknil.
Mini pomeni osnovno shemo.Brio je pa v standard shemi in posledično v paketu toptrioHbo ali toptrio.

_
Paket Osnovni SiOL TV:
*Kino (programsko mesto 210)

Paket Standard SiOL TV:
*Brio (programsko mesto 211)

Paket HD Mega SiOL TV:
*Brio (programsko mesto 211)
*Oto (programsko mesto 403)

Več na: http://www.blog.uporabnastran.si/201...#ixzz2QoT8VDgZ

Glede digitalnega dostopa,je Jure iz informacij v eni drugi temi odgovorili,da je v vseh paketih toptrio vključen.Pa kolikor sem jaz imel dosedaj kontakta z njim,je odgovorjeno sigurno držalo.
Tako da si glede tega lahko pomirjen.
http://forumi.siol.net/showpost.php?...4&postcount=83

lp Cveto

Nazadnje uredil cveto : 18.04.2013 ob 13:14.
Odgovorite s citatom
Staro 18.04.2013, 14:52
MIKO Uporabnik MIKO ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce MIKO
Član od: Jun 2008
Sporočila: 638

Ja, samo shemo so spremenili sedaj, ta teden, jaz sem pa se odločil že prejšnji teden za ta paket, ko je še blo po starem(vklop je bil izvršen v ponedeljek).
Če sem pa kaj spregledal se opravičujem, vendar sem prepričan, da je to sedaj novo. Se mi zdi da sem tudi v eni temi zasledil da samo pop oto ni v osnovni shemi, brio in kino pa sta.

Eh, saj sem se že pomiril. za en program, ki ga gledam...bom ga ze pogresal(punca več programov). Samo če so to sedaj spremenili, ko sem se komaj priklopil na novi paket, pa res ni lepo.
Staro 18.04.2013, 14:58
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.071

Ja takšna shema je aktualna od vklopa teh treh preostalih programov popnonstopa.

Zato pa še zmeraj pravim da je za nas uporabnike bil boljši navaden trio paket.Si imel bolj proste roke kdaj in kakšen dodatek želiš naročiti,odjaviti....

lp
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
respa, saj

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 23:32.